DOMAR

Potreban broj radnika: 1
  • Rad na neodređeno vrijeme
  • Rakovica
  • dec 12, 2018

Fondacija zemlja prijateljstva i mira

Fondacija

Opis radnog mjesta:

  • Hrani i vodi brigu o konjima
  • Pružanje pomoći pri davanju časova jahanja
  • Održavanje štale, te svih ostalih objekata
  • Održavanje imanja i zelenih površina

Zaposlenima nudimo :

  • Stimulativna, adekvatna i redovna primanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost stanovanja na imanju
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni rad
  • Dodatne informacije možete dobiti na telefon: 062 33 10 10. Sve prijave možete slati putem pošte na adresu:

Fondacija “Zemlja Prijateljstva i Mira”
Kakrinjski put 116
71 217 Rakovica
Bosna i Hercegovina

landofpeace1@bih.net.ba

Lokacija:Sarajevo, Rakovica
Broj pozicija:1
Datum objave:18.09.2018.
Trajanje oglasa:30 dana (ističe 12.12.2018.)

Obavezni uslovi:
  • Interes i ljubav prema konjima i konjičkom sportu, sa željom da napreduje i proširi znanje u istom
  • Komunikativnost i snalažljivost, te strpljenje i odgovornost su neophodni za rad sa klijentima i djecom
  • Znanje i snalaženje u sitnim majstorskim radovima
  • Neophodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika (osnovni nivo)
  • Rad vikendom
Dodatni uslovi:

Potrebno radno iskustvo: Nije uslov
radno iskustvo poželjno
Način prijave na oglas:
  • Ovaj web portal: http://szks.ba
  • Na kontakt email za prijave
  • Poštom na adresu poslodavca
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
    Kontakt osoba: Boris
    Kontakt telefon: 062 331 010
    Kontakt email: landofpeace1@bih.net.ba

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author

    Boris Karacic

    Fondacija