PEKAR, POMOĆNI PEKAR (M/Ž) – Zagreb

Potreban broj radnika: 1
  • Rad na neodređeno vrijeme
  • Zagreb
  • Prijave su zatvorene

Mlinar d.d.

  • Opis posla:
  • –          Obavljanje svih pomoćnih pekarskih poslova pri proizvodnji hljeba, peciva i ostalih proizvoda ručno ili mašinski
  • –          Brojanje, slaganje, rezanje i pakiranje gotovih proizvoda
  • –          Ostali pomoćni poslovi prema nalogu poslodavca
  • –          Smjenski rad (prijepodne), noćni rad, rad vikendom i praznikom
Obavezni uslovi:
  • -          SSS/KV pekar
  • -          Radno iskustvo-1 godina
  • -          Odgovoran i savjestan pristup poslu
Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo poželjno
Platni razred: 550 eur (smještaj osiguran)
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa svim kandidatima
    Datum i vrijeme razgovora sa kandidatima: 8. Jul 2019.
    Kontakt osoba: Dragana
    Kontakt telefon: +385 1 23 82 368
    Kontakt email: ljudski.potencijali@mlinar.eu.com

    About Author