VOZAČ – DOSTAVLJAČ

Potreban broj radnika: 1
  • Rad na određeno vrijeme
  • Sarajevo
  • okt 11, 2019

Omega d.o.o.

Opis posla:

– Kontrola robe pri utovaru
– Prevoz i dostava robe
– Preuzimanje i kontrola dokumentacije koja prati robu
– Odgovornost za blagovremenu i potpunu isporuku robe  kupcima
– Odgovornost za  ispravnost , održavanje, opremu i čistoću vozila
– Poštivanje zakonskih  propisa vezanih za sigurnost sudionika u prometu

Prijave slati na mail adresu marketing@omega.ba   ili lično u poslovnicu Veleprodaje bijele tehnike Omega doo, Rajlovac,  Zabrđe bb, Sarajevo

Obavezni uslovi:

- Vozačka dozvola „C“  kategorije

- Položen državni ispit

- Snalažljivost, tačnost i odgovornost

- Potrebno  iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo obavezan uslov
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa svim kandidatima
    Kontakt email: marketing@omega.ba

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author