Video Editor & Motion Graphic Designer (m/f)

Potreban broj radnika: 1
  • Sarajevo
  • dec 6, 2019

Web stranica Shimadzu doo

Kratak opis posla:

– Izrada i priprema vizuelnog identiteta;

– Samostalna komunikacija sa štamparijama i partnerima;

– Grafičko rješenje i pripreme za štampu reklamnih, brošura, kataloga;

– Podrška i realizacija video prezentacija;

– Praćenje svjetskih i domaćih trendova i modernih dostignuća dizajna, praćenje potreba tržišta, te stalno informisanje;

– Izvještavanje  o statusu aktivnosti u toku, planiranim i obavljenim poslovnima;

Obavezni uslovi:

-SSS/VSS

- Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- Samostalno vođenje projekata od pripreme, idejnog rješenja, prezentacije do finalnog rješenja

- Odlično poznavanje Adobe paket programa za Video editing i animaciju kao sto su “After Effects” i “Premiere”.

- Solidno znanje u radu sa “Adobe Audition” audio editing programom, te sa pomoćnim pluginima kao što su “Element 3D” i “Trapcode Suit”

- Odlično poznavanja rada na software-ima (illustrator, photoshop, indesign)

- Prilikom prijave poslati portfolio vaših video i grafičkih radova te CV

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo poželjno
Platni razred: 1248KM neto plata
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
    Kontakt osoba: Ana Marija
    Kontakt email: shimadzu.doo@yahoo.com

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author