ELEKTROINSTALATER ZA SISTEME TEHNIČKE ZAŠTITE

Potreban broj radnika: 3
  • Sarajevo
  • okt 31, 2021

Web stranica UNILAB

Opis poslova:

– samostalno i u timu obavljati poslove ugradnje, programiranja, puštanja u rad i servisiranja sistema tehničke zaštite (videonadzorni sistemi, alarmni sistemi, vatrodojavni i plinodojavni sistemi, kontrola pristupa, interfonski/ vidoenterfonski sistemi i dr.)

– obavljati instalaterske radove (polaganje kablova i mreženih instalacija)

Obavezni uslovi:

- III ili  IV stepen elektrotehničkog smjera

Dodatni uslovi:

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- iskustvo u korištenju alata za elektroinstalaterske radove

- vozačka dozvola B kategorije

- spremnost na rad u dinamičnom okruženju

- sklonost za timski rad

- komunikacijske vještine

- spremnost za stalno usavršavanje i napredovanje u stručnim znanjima

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo poželjno
Platni razred: prema dogovoru
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
    Kontakt osoba: Elvira
    Kontakt telefon: 033/ 657-999
    Kontakt email: unilab@unilab.ba

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author