RADNIK NA ODRŽAVANJU-POLJOPRIVREDNA DJELATNOST

Potreban broj radnika: 1
  • Sarajevo
  • sep 30, 2022

Web stranica USZ FAMILIA

Ustanova Familia

“Familia” je medicinska ustanova koja pruža dugotrajni smještaj njegu i rehabilitaciju pacijentima nakon moždanog udara, loma kuka, pacijentima sa neuro-kognitivnim poremećajima te pacijentima kojima je potrebna palijativna skrb.

Koja je naša kultura?

Ustanovu “Familia” karakteriše kultura “naš pacijent je navažniji” te, da bismo ostvarili ovaj cilj, pružamo vrhunski smještaj, opštu i medicinsku njegu i rehabilitaciju, a porodicama  sigurnost da su im najmiliji u najboljim rukama, kao  i saznanje  da su za svoje najbliže učinili najbolje kada  im je to najpotrebnije.

Koji su naši rezultati?

Vrhunske rezultate u njezi i rehabilitaciji omogućuje posvećen tim od oko 50 uposlenih. Pored motivirajućeg okruženja, najveće nam je zadovoljstvo da ostvarenjem ciljeva njege i rehabilitacije unaprijeđujemo kvalitet života pacijentima i njihovim porodicama. Naš najvažniji rezultat je zadovoljstvo naših korisnika.

Ko su naši uposlenici?

Iako su naši korisnici najčešće treće životne dobi, tim koji se brine o njima je mlad i visoko obrazovan, prosjek godina uposlenih je 26; 35% uposlenih je sa visokom stručnom spremom, 55% sa srednjom stručnom spremom, visoko motivirani jer rade i doprinose svojim radom i rezultatima Ustanove koja prakticira svjetske standarde.

Kako dostižemo visoke standarde i rezultate?

Da bi smo ostvarili rezultate mjerljive sa svjetskim standardima, svi uposleni su u kontinuiranom procesu edukacije, za šta koristimo usluge najboljih naših i internacionalnih edukatora. Raditi u Ustanovi Familia je najbolji put da se educirate za budućnost.

 Opis radnog mjesta:

  • pomoć prilikom popravki u i izvan objekta
  • odrzavanje    cijelokupnog  imanja unatar objekta
  • čisćenja oko objekta,
  • pomaganje ukoliko je potrebno ostalim uposlenima u Ustanovi,
  • svi ostali radovi koji bi bili klasifikovani u održavanje objekta.

Uslovi:

  • SSS stručna sprema
  • Komunikativan i odgovoran prema  poslu
  • Radno iskustvo : Poželjno
Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo obavezan uslov
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Na kontakt telefon
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa svim kandidatima
    Kontakt osoba: Senad Alic
    Kontakt telefon: 033 956-480
    Kontakt email: posao@familia.ba

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author

    Ivana Omeragić

    "Familia" je medicinska ustanova koja pruža dugotrajni smještaj