TRGOVAC U KREATIVNOJ DJEČIJOJ RADIONICI (M/Ž)

Potreban broj radnika: 1
  • Rad na određeno vrijeme
  • Sarajevo
  • nov 8, 2018

Web stranica Kenn Art d.o.o.

Firma Kenn Art d.o.o. je ekskluzivni zastupnik kompanije Jumping Clay za područje Bosne i Hercegovine. Jumping Clay je franšiza koja djeluje u 40 zemalja, sa 650 akademija i preko 5.000 instruktora širom svijeta.

JumpingClay je najmekša i najlakša glina na svijetu koja ne ostavlja mrlje, suši se na zraku i savršen je materijal za 3D modeliranje, a uz sve to još i potpuno bezopasna (prošla je najvažnije međunarodne testove kvalitete i posjeduje sve neophodne zdravstvene certifikate sigurnosti u kojima je tretirana kao hrana).

S obzirom na to da imamo već tri otvorene poslovnice (prodavnicu/radionicu) u Alta Shopping Centru, SCC- Centru i Merkatoru Ložionička, raspisujemo oglas za prijem u radni odnos:

Opis poslova:

  • Primanje, izlaganje, sortiranje i prodaja robe
  • Praćenje asortimana proizvoda
  • Rad sa djecom
  • Kreativni poslovi modeliranja
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Održavanje urednosti radnog prostora

Nudimo vam:

  • Stimulativna primanja
  • Rad u prijatnoj radnoj atmosferi i podršku u svakom trenutku
Obavezni uslovi:
  • Srednja stučna sprema
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji (nije neophodno)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno je iskustvo u radu sa djecom (nije neophodno)

Profil kandidata:

  • Odlične komunikacijske sposobnosti
  • Visok nivo posvećenosti poslu
  • Ljubaznost, strpljenje i uslužnost
  • Prilagodljivost i fleksibilnost u radu sa kupcima
  • Organizovanost, preciznost i pedantnost u radu
  • Izražene prodajne vještine i vještine prezentacije
  • Spremnost za rad u smjenama
  • Visok nivo kreativnosti

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove i želite biti dio našeg tima i ujedno naše prve prodavnice – radionice u Bosni i Hercegovini. Pošaljite Vašu biografiju sa fotografijom i pismo motivacije na mail info@jumpinclay.ba.

Potrebno radno iskustvo: Nije uslov
Platni razred: Po dogovoru
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Kontakt email: info@jumpingclay.ba

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author

    Ida Hadzimuratovic

    Izvođačka umjetnost