REFERENT FINANSIJSKOG KNJIGOVODSTVA

Potreban broj radnika: 1

Web stranica ag.consalting

AG Consalting d.o.o.

Opis poslova:

– Kreira kompenzacije i cesije s kupcima,
– Vrši obračun i isplatu plaća ,
– Knjigovodstveno obrađuje izvode, vrši knjiženje izlaznih faktura kupcima,
– Knjigovodstveno obrađuje fakture dobavljača, kreira obavijesti o knjiženju,
– Vrši knjiženje kreditnih nota, bonusa i zateznih kamata od strane dobavljača
– Vrši fakturiranje i knjiženje troškova
– Izrađuje izvještaje o obavezama prema dobavljačima koje dospijevaju u narednom periodu za menadžment te po odobrenju vrši plaćanja
– Sudjeluje u izradi zakonom propisanih računovodstvenih izvještaja
– Sudjeluje u poslovima knjigovodstvenog usklađivanja s kupcima i dobavljačima
– Vrši plaćanje računa dobavljača i carina, i vođenje evidencije o istome
– Vodi gotovinsku blagajnu
– Vrši plaćanje dnevnica i vođenje evidencije o istim

Obavezni uslovi:

- VŠS ili SSS ekonomskog usmjerenja                                                                                                                                       Minimalno 1 godina radnog iskustva u računovodstvenoj profesiji na istim ili sličnim poslovima
- Napredno znanje rada na računaru (MS Office)
- Poznavanje jednog stranog jezika
- Savjesnost i ustrajnost
- Izražena komunikativnost i odlične organizacijske sposobnosti,
- Preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu
- Sposobnost rada u timu

- Poznavanje rada u računovodstvenom programu NIBIS ili WAND

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo obavezan uslov
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Na kontakt telefon
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa svim kandidatima
    Kontakt osoba: Arnes Goran dipl. oec. i Adnan Glamoč dipl.krim,
    Kontakt telefon: 062 009 408
    Kontakt email: consaltingag@gmail.com

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author

    Arnes Goran