SARADNICA ZA RAZVOJ TRŽIŠTA

Potreban broj radnika: 1

Web stranica BLAGOLEKS

www.blagoleks.net

Opis posla:

–          Rad na teritoriji kantona Sarajevo, HNK, USK

–          Izradjuje plan promocija i posjeta i dostavlja nadređenom, i dostavlja izvjestaje o izvrsenjusvakodnevno i sedmicno;

–          Odgovara za izradu i realizaciju planova;

–          Uspostavljanje novih poslovnih kontakata i održavanje ranijih;

–          Upoznavanje potencijalnih kupaca sa proizvodnim asortimanom ili ostalim mogućnostima poslovne saradnje sa „Blagoleksom“ d.o.o.

–          Prezentovanje novih proizvoda zdravstvenim ustanovama, građenje partnerskih odnosa sa njima;

–          Razvoj tržišta u smislu širenja mreže kupaca i medicinskih saradnika koji propisuju naše proizvode;

–          Praćenje i koordinacija odnosa klijent-prodaja prema izveštajima;

–          Kreiranje baze podataka kupaca, medicinskih saradnika i njeno stalno ažuriranje.

–          Izvještavanje direktora i referenata prodaje o postignutim rezultatima i posjetama.

–          Predstavljanje Blagoleks-a na simpozijumima i sajmovima širom BiH

–          Organizovanje promocija po apotekama

–          Predlaganje i kreiranje marketinških aktivnosti za područje BiH, kao i praćenje realizacije istih

Obavezni uslovi:

Kandidatkinja treba da ispunjava  sljedeće uslove:

-          SSS farmaceutske struke

-          Radno iskustvo u apoteci najmanje 1 godina

-          Poznavanje rada na računaru, Word , Exel

-          Poznavanje rada na aparatu za merenje vitamina I minerala

-          Vozačka dozvola B kategorije

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo poželjno
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
    Kontakt osoba: Jelena
    Kontakt telefon: 055/220-600
    Kontakt email: jelena.kacarevic@blagoleks.net

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author

    Jelena Kačarević