HIGIJENIČARKA

Potreban broj radnika: 1
  • Rad na neodređeno vrijeme
  • Sarajevo
  • maj 25, 2024

DOM VITALIS

USZ „Dom Vitalis“ je ustanova  za osobe starije životne dobi koji ima za cilj svojim korisnicima pružiti kvalitetan smještaj i njegu kako bi se osjećali „kao kod kuće“. Olakšati svakodnevnicu starijim osobama, pružiti im osjećaj sigurnosti i zbrinutosti, vodilje su našeg rada i poslovanja. 15 godina iskustva u medicinskoj njezi čini Dom Vitalis  jednim od vodećih davaoca usluga smještaja i njege za starije osobe u Sarajevu.

U potrazi smo za odgovornim i ambicioznim osobama za otvoreno radno mjesto na poziciji:

Opis posla:

Rad na održavanju higijene u cijeloj ustanovi
Rad u vešeraju
Nabavka potrebnih sredstava za čišćenje

Nudimo:

redovna mjesečna primanja
rad u dinamičnom i prijatnom radnom ambijentu
poštivanje svih zakonom  propisanih prava radnika

Obavezni uslovi:

Nivo obrazovanja SSS

Da li je radno iskustvo uslov?: nije obavezno radno iskustvo
Razgovor sa kandidatima: DA sa svim kandidatima
Datum i vrijeme razgovora sa kandidatima: 25. maj 2024.
Kontakt osoba: Aldina
Kontakt telefon: 033/637-662
Kontakt email: dom@vitalis.ba

Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.