ADMINISTRATIVNI RADNIK

Potreban broj radnika: 1
  • Sarajevo
  • feb 10, 2023

Web stranica GTS d.o.o.

Zbog proširenja obima poslovanja,  u potrazi smo za novim članom našeg tima:

ADMINISTRATIVNI RADNIK (M/Ž) – jedan izvršilac
Opis posla:

Kreiranje faktura i kalkulacija i ponuda;
Arhiviranje dokumentacije te komunikacija sa računovodstvom;
Vođenje različitih evidencija u skladu sa potrebama;
Naručivanje i izdavanje kancelarijskog materijala;
Poslovna korespondecija:
Primanje i prosljeđivanje telefonskih poziva, e-mailova;pošte i računa;
Kadrovski poslovi:
Prijave/odjave radnika
Vođenje kadrovske evidencije;
Evidencije radnog vremena;
Priprema dokumentacije za javne nabavke.

Mi nudimo:

Rad u uspješnom, modernom i ugodnom radnom okruženju sa radnim vremenom pon-čet 08-16:30; pet 08-14:00.

Kontinuiranu mogućnost napredovanja i edukacije;
Timsku podršku;
Stimulativno radno okruženje;
Stabilan posao uz redovna primanja.

Lokacija: Sarajevo

Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ali isto nije obavezujuće.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

prijave isključivo putem e-maila posao@gts.ba

Odabrani kandidati će biti pozvani na razgovor.

Lokacija: Sarajevo (Rad iz firme)
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 10.01.2023.

Obavezni uslovi:

VSS

Vozačka dozvola B kategorije

Poznavanje rada na računaru

Poznavanje engleskog jezika

Odgovornost prema poslu

Dodatni uslovi:

Poželjno:

- Savjesnost i odgovornost

- pedantnost,

-  fleksibilnost u radu, dobra lična organizacija i timski rad,

-  ljubaznost

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo poželjno
Platni razred: po dogovoru
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
    Kontakt osoba: GTS d.o.o.
    Kontakt email: posao@gts.ba

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author