Prodavač

Potreban broj radnika: 1
  • Rad na određeno vrijeme
  • Sarajevo
  • feb 28, 2024

I-FENIX d.o.o Mostar

Dugogodišnji i jednini BiH vlasnik SWAROVSKI franšize

Opis posla:
– primanje, izlaganje, sortiranje i prodaja robe
– izgrađivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima
– praćenje asortimana proizvoda
– rad na fiskalnoj kasi
– održavanje urednosti radnog prostora

Obavezni uslovi:

Profil kandidata
- odlične komunikacione sposobnosti
- empatija, ljubaznost , strpljenje
- izražene prodajne vještine i vještine prezentacije,
- prilagodljivost i fleksibilnost u radu sa kupcima
- organizovanost, preciznost i pedantnost u radu
- visok stepen samoinicijative i timska orijentacija
- etičan pristup radu, odgovornost i sistematičnost
- spremnost za rad u smjenama

Dodatni uslovi:

Potrebne kvalifikacije:
- minimum srednja strucna sprema
- minimum 1 godina iskustva na sličnim poslovima
- osnovno poznavanje rada na računaru
- dobro poznavanje govornog i pisanog engleskog jezika

Prijave slati na mail adresu swarovski.ellasa@outlook.com

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo poželjno
Platni razred: Po dogovoru
Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
Datum i vrijeme razgovora sa kandidatima: 29. Feb 2024.
Kontakt telefon: 063/311-336
Kontakt email: swarovski.ellasa@outlook.com

Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.