VOZAČ KAMIONA/KIPERA

Potreban broj radnika: 1
  • Sarajevo
  • okt 29, 2021

Web stranica INVEKO BA

  • Opis poslova:
  • – Provjera obavezne propisane opreme, maziva i rashladnih tekućina, kao i blagovremeno prijavljivanje uočenih kvarova ili nedostataka na vozilu
  • – Prevoz građevinskog materijala prema utvrđenoj ruti, od mjesta utovara, utovar kiperom, do mjesta istovara i istovar (lokalno – Sarajevo)
  • – Održavanje higijene vozila, kabine i tovarnog prostora
Obavezni uslovi:
  • - SSS (Vozač kamiona)
  • - Vozačka dozvola C kategorije
  • - Radno iskustvo 2 godine
  • - Poznavanje rada na kiperu

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo obavezan uslov
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Na kontakt telefon
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
    Kontakt osoba: Amina
    Kontakt telefon: 033/ 634-202
    Kontakt email: inveko.ba@gmail.com

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author

    INVEKO BA

    NAŠA MISIJAKonstantno širenje tržišta, uz maksimalno poštivanje klijenata, sa obaveznom primjenom svih zakonskih normativa, uz redovnu višeslojnu kontrolu, a preferirajući samo kvalitet, jer samo smo u tom slučaju svi na dobitku.NAŠA VIZIJARegionalna prisutnost u svojstvu referentne firme iz oblasti građevinarstva.NAŠE VRIJEDNOSTIKvalitetSigurnostPouzdanostS