DIPLOMIRANI GRAĐEVINSKI INŽINJER-SMJER NISKOGRADNJA sa položenim stručnim ispitom

Potreban broj radnika: 1
  • Sarajevo
  • Prijave su zatvorene

Web stranica kadrovska.bm

Opis poslova:

-Operativno vođenje gradilišta na terenu,

-Koordinacija sa nadzorom i drugim izvođačima,

-Kontrola i nadzor prilikom realizacije projekata,

-Saradnja sa isporučiocima opreme i usluga, priprema prijedloga o najpovoljnijim isporučiocima

Obavezni uslovi:

VSS – diplomirani inžinjer građevinarstva-smjer niskogradnja

Položen stručni ispit

5 godina radnog iskustva nakon položenog stručnog ispita

Odlično poznavanje rada na računaru

Iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Kreativnost, inovativnost, snalažljivost i odgovornost prema poslu

Motivisanost i spremnost na stalno učenje, usavršavanje i napredovanje

Fleksibilnost, samoincijativnost, proaktivnost, sposobnost rada pod pritiskom

Vozačka dozvola B kategorije

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo obavezan uslov
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
    Kontakt osoba: Admira
    Kontakt telefon: 033 473 551
    Kontakt email: kadrovska.bm@gmail.com

    About Author