CNC OPERATER NA TRAČNOJ PILI (m/ž)

Potreban broj radnika: 2
  • Vogošća
  • nov 30, 2022

MDG INTERNATIONAL

Obrada metala na CNC mašinama

Vaš opis posla i odgovornosti

Vrši pripremu i kontrolu rada tračne pile
Definiše parametre rada tračne pile
Vrši praćenje potrošnje reznog alata
Vrši kvalitativnu i količinsku kontrolu odrezanih komada
Vrši obradu i tumačenje tehničko-tehnološke dokumentacije
Vrši blagovremeno dnevno održavanje tračne pile

Obavezni uslovi:

Uslovi:

·         SSS – tehnički smjer

·         Poželjno radno iskustvo minimalno 1. godine na istim ili sličnim pozicijama

·         Aktivno poznavanje MS Office;

Dodatni uslovi:

Orijentisani prema profesionalnom razvoju naših uposlenika nudimo Vam stimulativna primanja, rad u timu iskusnih mendžera i poticajno radno okruženje.

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo poželjno
Platni razred: po dogovoru
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
    Kontakt osoba: Nina
    Kontakt telefon: 033/475-400
    Kontakt email: posao@mdg.ba

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author

    Nina Rališ