INSTALATER/SERVISER sistema tehničke zaštite

Potreban broj radnika: 5
  • Rad na određeno vrijeme
  • Zagreb
  • feb 29, 2024

Web stranica PROTEKTA

Ukoliko želite biti član dinamičnog i profesionalnog tima u firm

Opis posla:
 instalacija sistema tehničke zaštite (videonadzor,alarmni sistemi)
 vatrodojava
 kontrola pristupa
 tehnička podrška i edukacija korisnika
 instalaterski radovi (kabliranje sistema, instalacija opreme, programiranje sistema
tehničke zaštite, mrežne instalacije ..)
 i ostali zadaci prema potrebi

Obavezni uslovi:

Tražimo
- instalatere/servisere sistema tehničke zaštite sa iskustvom (više izvršitelja)
- neto plaća već od 2.300 KM

Uslovi:
 minimalno SSS tehničkog ili elektro smjera
 radno iskustvo na većem dijelu navedenih poslova
 poželjno poznavanje engleskog jezika
 vozačka dozvola B kategorije
Poslodavac nudi:
 stalan radni odnos
 obezbjeđen smještaj u Zagrebu
 stabilno radno mjesto sa upotrebom modernih tehnologija
 mogućnost dodatne edukacije i napredovanja
 neto platu od 2.300,00 KM plus plaćeni prekovremeni sati i dnevnice
 plaćen prijevoz
 radno vrijeme: ponedeljak - petak
Biografiju (CV) i prijavu na konkurs možete poslati na:

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo obavezan uslov
Platni razred: 2300
Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
Kontakt osoba: Vedran Bjelotomić
Kontakt telefon: +385997032777
Kontakt email: vedran.bjelotomic@protekta.hr

Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.