FIZIOTERAPEUT / MASER (ž)

Potreban broj radnika: 1
  • Rad na neodređeno vrijeme
  • Ilidža
  • maj 31, 2024

Web stranica SmartsWay Holistic Center Sarajevo

Smartsway d.o.o.

Tražimo posvećenu i stručnu fizioterapeutkinju za pridruživanje našem timu. Ako ste strastveni u pružanju vrhunske njege i terapije klijentima, ovo je prilika za vas!

Opis posla:

  • Pružanje različitih vrsta masaža (švedska, sportska, aromaterapija, duboko tkivo, relaks masaža)
  • Izvođenje fizikalnih terapija i rehabilitacionih tretmana
  • Procjena i izrada individualnih terapijskih planova za klijente
  • Savjetovanje klijenata o načinu održavanja zdravlja i prevencije povreda
  • Održavanje čistoće i higijene radnog prostora
Obavezni uslovi:

medicinska struka vezana za fizikalne tretmane i terapeutske masaže

Dodatni uslovi:

komunikacija na engleskom jeziku

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo obavezan uslov
Platni razred: po dogovoru
Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
Kontakt osoba: Samra
Kontakt telefon: 061894804
Kontakt email: info@smartsway.ba

Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.