KNJIGOVOĐA

Potreban broj radnika: 1
  • Rad na određeno vrijeme
  • Sarajevo
  • aug 31, 2024

Web stranica USZ DOM FAMILIA

"Familia" je medicinska ustanova koja pruža dugotrajni smještaj

Potrebni uslovi:

– SSS / VSS – ekonomski smjer
– radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno
– korištenje informatičkih tehnologija. Poželjno znanje iz računovodstvenog programa Pantheon
– izuzetna preciznost i organizovanost. Disciplina i samostalnost u radu

Opis posla:

– knjiženje izvoda banaka
– knjiženje KUF/KIF
– drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca
– kreiranje izlaznih faktura
– vođenje računovodstevnih evidencija

Nudimo Vam:

– dinamično poslovno okruženje
– mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo poželjno
Razgovor sa kandidatima: DA sa svim kandidatima
Kontakt osoba: Ivana
Kontakt email: hr@familia.ba

Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.