SPREMAČICA

Potreban broj radnika: 3
  • Sarajevo
  • sep 30, 2022

Web stranica USZ DOM FAMILIA

Ustanova Familia

“Familia” je medicinska ustanova koja pruža dugotrajni smještaj njegu i rehabilitaciju pacijentima nakon moždanog udara, loma kuka, pacijentima sa neuro-kognitivnim poremećajima te pacijentima kojima je potrebna palijativna skrb.

Koja je naša kultura

Ustanovu “Familia” karakteriše kultura “naš pacijent je navažniji” te, da bismo ostvarili ovaj cilj, pružamo vrhunski smještaj, opštu i medicinsku njegu i rehabilitaciju, a porodicama  sigurnost da su im najmiliji u najboljim rukama, kao  i saznanje  da su za svoje najbliže učinili najbolje kada  im je to najpotrebnije.

Opis poslova:

  • svakodnevno održavanje ustanove;
  • pospremanje, čišćenje i briga o prostorijama ustanove;
  • briga o materijalu ustanove, i čuvanje istog;
  • evidencija o materijalu za odršavanje;
  • redovna narudžba materijala za čišćenje
Obavezni uslovi:
  • SSS;
  • poželjno radno iskustvo;
  • važeća sanitarna knjižica;
  • odgovornost i lojalnost
Da li je radno iskustvo uslov?: nije obavezno radno iskustvo
Način prijave na oglas:
  • Na kontakt email za prijave
  • Na kontakt telefon
  • Razgovor sa kandidatima: DA sa svim kandidatima
    Kontakt osoba: Ivana
    Kontakt telefon: 033 956 480
    Kontakt email: posao@familia.ba

    Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.

    About Author

    Ivana Omeragić

    "Familia" je medicinska ustanova koja pruža dugotrajni smještaj