ADMINISTRATIVNI RADNIK

  • Sarajevo
  • jul 19, 2024

USZ "DOM VILLA FILIS"

OPIS POSLOVA:

– rad sa dokumentima

– rad sa proračunskim tablicama

– pravovremena i tačna obrada računa (ulazne i izlazne fakture)

– slanje e-mailova i komunikacija sa dobavljačima

– obrada podataka, arhiviranje poslovne dokumentacije

– saradnja sa knjigovođom na finansijskim poslovima

Obavezni uslovi:

- SSS/VSS Ekonomskog smjera

- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno

- poznavanje rada u MS office paketu

- poznavanje engleskog jezika

Dodatni uslovi:

- pozitivan pristup prema radnim obvezama

- obraćanje pozornosti na detalje

- spremnost na usvajanje novih znanja i vještina

NUDIMO:

- Profesionalno i dinamično radno okruženje
- Obavezna prijava
- Stimulativna primanja

Da li je radno iskustvo uslov?: nije obavezno radno iskustvo
Razgovor sa kandidatima: DA sa svim kandidatima
Kontakt email: info@domvillafilis.ba

Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.