REFERENT RAČUNOVODSTVA – junior (m/ž)

Potreban broj radnika: 1
  • Rad na neodređeno vrijeme
  • Sarajevo
  • apr 30, 2024

Web stranica Agencija CC

Kratki opis poslova koje pozicija obuhvata:

·         unos u PDV evidenciju i izrada PDV prijave,

·         knjiženje poslovnih promjena za doo (ulaznih, izlaznih računa, izvoda, blagajne i sl.),

·         obračun plate i drugih primanja zaposlenih za rezidentna i nerezidentna pravna lica,

·         obračun ugovora za fizička lica (ugovor o djelu, autorski ugovor i sl.),

·         vođenje evidencija za obrtnike i slobodna zanimanja,

·         ostali računovodstveno-finansijski poslovi.

Obavezni uslovi:

Tražimo sljedeće kvalifikacije i kompetencije:

·         najmanje srednja stručna sprema, ekonomski smjer,

·         minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima,

·         napredno poznavanje rada na računarima (MS Office),

·         pozitivan odnos prema radu i saradnicima te spremnost na timski rad,

·         odgovornost i preciznost u izvršavanju radnih zadataka.

Da li je radno iskustvo uslov?: radno iskustvo poželjno
Platni razred: po dogovoru
Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima
Kontakt osoba: Sabina Tatarevic
Kontakt telefon: 061/857-854
Kontakt email: sabina.tatarevic@agencijacc.com

Prije podnošenja zahtjeva za ovu poziciju morate poslati svoj online CV. Kliknite dugme u nastavku da biste nastavili.